I am Kejbý

Co si myslíte o členech emo komunity?

Ahoj, mám dotaz. Poslední dobou dost čtu a přemýšlím o emo stylu, o tom, jestli se na něj většina lidí dívá oprávněně skrze prsty a tak. Vím, že je o emo lidech známé, že řeší své problémy sebepoškozováním, topí se v depresích, nosí černé oblečení, ale tohle přece neplatí u každého. Jde i o určitou filozofii… Chtěla bych znát váš názor.

Nejlepší odpověď
Drap

Já to osobně vidím jako dost zmatenou a nevyzrálou filozofii

Další odpovědi
petra15

Ty úcesy jsou skvelé, ale pred tím ostatním mohu jen varovat…

zzzzz

Podle mě, je to banda magorů.

marci1

Vzhled a účesy – to je v pořádku, ať se každý obléká a má účesy, jak se mu líbí. Její příslušníci si však často libují v ponuré romantice, melancholii a důrazu na vlastní prožitky odehrávající se v jejich vnitřním světě. Někteří vyznavači jsou okouzleni temnotou, romantikou, láskou a jsou fascinováni vším, co souvisí se smrtí a životem.Také se u nich projevuje sebepoškozování, sebevraždy, náklonnost k smrti a temnotě. ☹