Albra

Co si myslíte o chování spolužáka?

Máme ve škole spolužáka. Holky se třeba o přestávce baví o menstruaci a on jak to slyší, tak před námi o přestávce pronese: ,,menstruující žena,, nebo jsem třeba v angličtině povídala o povolání, které bych nechtěla vykonávat a on mi skákal do řeči a říkal: ,,no to víš, že jo, no to říká každý,, a drží mi psací papír, abych nemohla otočit na další cvičení. Také nám třeba o přestávce řekl, že je čestný muž. Je nám 20 let.

Nejlepší odpověď
Malvína

Docela mě děsí, že ho ve 20 letech neumíš poslat do patřičných mezí. A on se na svůj věk chová opravdu dětinsky. Klasický frajírek s asi pozdější pubertou.

Další odpovědi
ivzez

Že by si 20letá slečna nedokázala sama vytvořit názor?
To se mi nějak nezdá.
Zdá se, že se o prázdninách spíše někdo nudí.

Pro případ, že se mýlím, poradím probrat to se spolužačkami.