vivatis2-

Co si myslíte o cenách věcí v Praze?

Nejlepší odpověď
anonym

normální

Znáš okřídlené úsloví „V Praze je blaze, ale draze“?
Bydlení nejdražší, potraviny díky konkurenci a mamutím řetězcům sice lehce levnější než na venkově, ale naopak dražší než na západě.
A ostatní zcela srovnatelné vzhledem k jednotné cenové politice velkých prodejců.
A tvoje varianta „hloupé“, je už vůbec zcela nesmyslná.

Další odpovědi
casey

normální

V Praze asi normalni, ale v cele CR v porovnani se zahranicim drahe. Vzdy me muze šlak vzit, kdyz si vyberu nejaky produkt (tv,fotak a dnes i takova blbost jako kvalitni kuchynske noze) a kouknu treba na amazon.com.
Hned jsem smutnej, nebot je to v prumeru o tretinu levnejsi a to se nebavim o jejich kupni sile.
Abych si to nemohl nechat poslat, tak letos snizili hranici pro bezcelni dovoz.

Berušinka

normální

Co máte pořád proti Praze, nechápu. Bydlím tady – lidé jsou všude stejní (dobří a zlí) – teď to nemířím zrovna na tvou otázku vivatis, ale nedávno tu byla anketa a ta mě teda dost rozčarovala.

hanulka11

dráhé

myslím, že přiměřené hlavnímu městu

anonym

levné

… v porovnání cen na vesnici. 😁

DusanOrlik

dráhé

Byl jsem v Praze jen jednou,koupil jsem si obyčejné karty s potisky Prahou(kvarteto) keré stílo 180 Kč.Nemohly jsme najít žádný stánek se suvenýry tak jsem si chtěl něco koupit,aspoň něco,než nic,i když tolik peněz

Syd

velmi drahé

Kerynka

velmi drahé

anonym

Berušinko,to já nechápu více věcí.Třeba Moraváci versus Češi!