zbysek

co si myslite o bisexualech?

je to asi blbost co\?bud je clovek hetero nebo gay,lesba,ale nemuze existovat nekdo kdo je mezi tim????pak jsou to prevleceni gayove a lesby,kteří se boji to priznat

Odpovědi
hanulka11

myslím ,ať si každý je jaký je …je to každého věc

iceT

Asi takhle-někdo má rád holky,jiný vdolky a další může mít rád oboje.A o tom to je.

Bisexualita (bi = dvojitý, sexus = pohlaví) je typ sexuální orientace jedince k jedincům obou pohlaví v přibližně stejné míře. Pojem označuje nevyhraněnou pohlavní orientaci mezi homosexualitou a heterosexualitou. Bisexualita je sexuální orientace, která se za příznivých okolností projevuje schopností vytvářet plnohodnotný citový vztah s osobou nebo osobami jak opačného, tak stejného pohlaví.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bi­sexualita

AndreiRanger

Zbysku nezlobte se na mě, ale to je názor naprosto postavený na hlavu.

Svět není černo-bílý všechno je tak trochu to i ono. Já nejsem homosexuál ani bisexuál, rád se podívám po krásné slečně, ale nebojím se říct o stejném pohlaví, že je sympaťák. Každý jsme tak trochu bi-sex, kdo tvrdí že ne kecá:-)

led

Aj to sú ľudia, so všetkým, čo robí človeka človekom.