atlas

Co si myslíte o bambusovém oblečení?

Je skutečně bambusové oblečení tak zázračné jak píší výrobci?
Máte zkušenosti?
Já mám teda pár ponožek, jsou pohodlné a je v nich teplíčko, to se musí nechat, ale jestli se v tom potím méně nebo snad ponožky po celé dni nesmrdí o tom můžu dost pochybovat:)
Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, třeba s tričky a podobně.

Odpovědi
gecco

Mám ponožky a trika…
😉
Na merino to ´nemá´, ale oproti bavlně je bambus skvostný (o umělé hmotě ani nemluvě)…
😉

anonym

co třeba bambusový prezervativ, abych ho měl zázračně tvrdý a přírodně voňavý 😁

marci1

Je měkké, jemné, jsem s ním spokojená. 🙂