Melkor

Co si myslíte o anonymitě na některých Českých zpravodajských serverech?

Je správné že každý uživatel musí vystupovat pod vlastním jménem? Že Vaše registrace probíhá pomocí ověření vaší totožnosti pomocí pošty? Je to proto, aby tam „anonymně“ nemohli psát názory ostatní?

Odpovědi
suaeda

Pravděpodobně začaly vadit články v diskuzi. Pravdou je, že některé hraničily až s vulgárností. Ze začátku byli na serverech přítomní moderátoři, kteří nevhodné příspěvky mazali. Dnes začala na zpravodajských serverech taková menší totalita a články na některých z nich jsou jednostranně zaměřené k ovlivnění obyvatel. V podstatě není vhodné, aby lidi měli jiný názor. I ten slušný. Začíná mi to trochu připomínat 70 léta.

anonym

VÍTĚZ URČUJE PRAVIDLA HRY

Emefej

Na některých serverech deklarují to, že do diskuze mohou přispívat pouze realní lidé s ověřenou totožností. Je to blud, dá se to obejít, jak jinak by mohl na jednom z těchto serverů diskutovat pan Děloha. Pochybuji, že takové přijmení skutečně existuje, pokud ano, tak by mě zajímalo, jakou měl v dětství přezdívku..