Rokio

Co si myslíte o anime pornografii? Myslíte si, že její sledování je v normě, nebo se jedná o úchylku?

Spousta věcí, která byla dříve za hranou, dneska už jsou normální. Platí toto i o sledování anime pornografie?

A myslíte si, že anime pornografie má své výhody? Vždyť při ní nejsou potřeba živé objekty, ale jenom lidská fantazie. Její výroba je daleko více etická než vytváření klasické pornografie.

Odpovědi
Drap

Myslím si, že to neni zcela normální. Pokud to nikomu neškodí a nikoho neobtěžuje, tak ať se na to dívá komu se to líbí. Neni to přirozené, prožívat kreslené postavičky. Myslím, že takovou zálibu ztrácí většina lidí do věku 10-ti let.

Palpatine

Trochu zvláštní otázka. Ale nechci si troufat tohle jakkoliv hodnotit. Žijeme ve svobodné zemi, takže pokud to neporušuje zákon, tak at se každý dívá na co chce. Jaké to může mít výhody nevím. Mi osobně se to nelíbí ale proti gustu žádný dišputát.

zjentek

Ááá, zajímavá otázka, tohle já vím! Takže- protože je to pastva pro oči. Proč jsme my lidé na světě? No přece, abychom plodili děti (chvíli zapomeňme na vztahy k penězům). No, takže pokud plození jako takové je naše priorita, tak i orgány, za to zodpovědné, by měly být jaksi výrazné, či jaké slovo použít… zkrátka by z nich UŽ OD POHLEDU mělo bejt cejtit, co je teda podstatou tý nositelky, samice, chceš-li, no a přesně tak se to snaží vykreslit právě tvůrci anime! Zkrátka při anime ti „houkne“, ať se ti to líbí, nebo ne (teda pokud seš ještě pořád přirozenej člověk a neovlivnila tě nějaká jiná,byť falešná podstata života). To, že lidský „samci a samice“ maj dnes jiný priority, než ty daný od Boha, má za následek, že se třeba začne zvýrazňovat úplně jinej orgán, než by od přírody měl. No koukni kolem sebe a nakonec nemusíš chodit ani daleko- přímo zde ti velice často odpovídá jistá uživatelka a ty, pokud máš trochu filipa, si na jejím příkladu lehce spočítáš, kam to vede, když se namísto ZÁSADNÍCH orgánů pro život zvýrazní třeba mozek. No, řekni si sám, co je ti více ku prospěchu.

Vždyť pokud dnes lidé se sebou nezačnou ZAVČAS NĚCO dělat, tak za takovejch 20 – 30 let už budou chodit JENOM na animáče, protože „živé“ už tou dobou bude dosti nechutné, což nějaký prvky hnusu to má už dnes, zatímco „anime děvče“ se tváří vždy roztomile a pokorně a „nehází brutální xichty“, jako ty dnešní star, no však mrkni sám, bléé…

Za druhý jaksi přesně nechápu smysl tvý věty- „Vždyť při ní nejsou potřeba živé objekty, ale jenom lidská fantazie“ a to hned ze dvou důvodů:

  1. Právě tvá fantazie tě má vzrušit a k tonu ti budiž nápomocny konkrétní orgány opačnýho pohlaví a jistě tušíš, že mozek ani chodidlo to asi nebude. Do mozku se dokáže zamilovat ženská, ale chlap, kterej narozdíl normálně poznal vyvrcholení, to nedokáže. To prostě není shopping, to si chlapi nebudeme lhát do kapsy. Takže ti musí nakrestit takovou vulvu, aby to na tebe fungovalo. Vždyť se rozhlídni, ženská je přece schopná se přemalovat, aby to fungovalo. A tyto kreslené postavičky ti na ulici nevadí?
  2. Při souloži přes kondom se souloží s pryží, obrazně řečeno- souložíš pryž. To ti neva? Pokud si v ten moment představuješ „něco jinýho“ je to zase jenom díky tvý fantazie. Samozřejmě, můžeš „to dělat“ klidně i s lidským objektem bez fantazie, ale tohle by nebylo nic třeba pro mě- to já volím anime. ;) Dej si dvě a dvě dokupy, fakt nemá cenu lhát si do kapsy, zvláště pokud ještě nejsi zadaný, nedejbože vdaný! ;)

Palpatine

Drape divil byste se kolika lidem to vydrží i do dospělosti. Ono totiž kreslené postavy nemusí být jen v pohádkách. Ale i v animovaných seriálech, které třeba pro dětské oči ani určené nejsou.