alcatra5

Co si myslíte o Andopharmia slim?

Dobrý den, co si myslíte přípravku na hubnutí andropharmia slim? Už jsem vyzkoušela belasin, lipoxal a podobný prášky a nikdy jsem žádný výsledek neznaznamenala. Tady http://pravehub­nuti.cz/encyklo­pedie/androphar­mia-slim/ ale píší, že zvyšuje činnost štítné žlázy, tak by to trochu fungovat mohlo ne? Ikdyž ta cena je teda dost přestřelená… ☹

Nejlepší odpověď
anonym

Chceš zhubnout,nezchud­nout a nezblbnout ? Doporučuji knihu „Hubnutí bez blbnutí“ autor MUDr.Igor Bukovský,PhD. vydané r.2009, cena 278 Kč. Je tam hodně o podobných prostředcích a jiných dietách.Také je tam spousta užitečných odkazů, jako např.www.akv.sk
Doplňuji:
Kniha je v češtine, webovky pochopitelně ne :D

Další odpovědi
Wang

Kdy konečně pochopíte, že to chce jistou střídmost a kvalitu na vstupu (co a jak často jíte) a trochu toho pravidelnýho pohybu (stačí pravidelná svižnější chůze).
Taky si připomeňte, jak vypadá Vaše maminka a babička. Jestli jste od přírody korpulentnější typy, je možné, že bojujete s větrnými mlýny.

anonym

Kdyby některé tablety na hubnutí skutečně fungovaly, tak by už všichni tlouštíci byli dávno štíhlí. Jenže nejsou. Nebude to jenom cenou prášků, protože spousta lidí by za „zaručený prostředek“ dala doslova poslední korunu. Ono to samo o sobě opravdu fungovat nebude.
Spouštěč k hubnutí je ve Vašem mozku. Bez stresů se nebudete přejídat, budete více poslouchat svůj organizmus a váha se bude postupně redukovat sama od sebe.
Pokud máte neustále starosti, musíte je řešit a organizmus reaguje tím, že potřebujete dočerpat živiny. Jenže právě stres je zákeřný v tom, že Vám zavčas neřekne, že „má dost“. Organizmus zareaguje později a nadbytek se ukládá.
A zázračné tablety? Nejbáječnější byla Meridia, která je na lékařský předpis. Po operaci žlučníku jsem měla problémy s trávením. Na tohle to je báječný lék. Váhu mírně upraví, ale nezbavíte se všech nadbytečných kil.
Chce to skutečně přirozený, Vašemu tělu vlastní, způsob. Pokud budete v pohodě, tělo si svou optimální hmotnost najde.