muhamed

co si myslite o…

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/271531-kocka-silela-a-skrabala-do-zdi-na-fotce-je-videt-prizracna-postava-holcicky.html

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Deli

Verim na duchy

Žijí tu s námi a je dobré s nimi dobře a v klidu vycházet, nerušit je zbytečně.

Další odpovědi
beer

Neverim

Damiana

Verim na duchy

Od jisté doby jsem, co se tohoto tématu týká, o hodně opatrnější…

MartinR

Neverim

led

Verim na duchy

Po skúsenostiach s médiami – tlač, tv som náchylná veriť aj na duchov.
Presvedčila som sa o tom začiatkom mesiaca, keď z dokazateľne jedného človeka spravili dvoch. Asi redaktor (lebo kamera zaznamenala len jedného človeka) videl strážneho anjela (nik iný ho nevidel).
Ale v reále, fantázia je naozaj čarovná, vie sa pohrať s vedomím človeka, vidieť aj nevidené. Všetko teda záleží od uhlu pohľadu a hĺbky poznania.
S dôverou sa obráťte na známu dvojicu vyšetrovateľov z Aktá X.

Lukasy

Verim na duchy

Doplňuji:
Duchove existuji, ale jestli na te fotce je zrovna duch to pochybuju většina je rozmazane a muže tam byt ulně cokoliv jen to nějak vypada.