Avatar uživatele
www

Co si myslíte, má vůbec smysl na těchto stránkách odpovídat?

Neustále zde jsou dotazy na spam, jak se mu bránit. A teď vidím otázku, kdy tazatelka zveřejní svoji mail. adresu, k čemuž může využít interní pošty ap. Pak se nemůže divit!
www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-dostat-do-ipadu-2-pisnicky-zdarma-do-slozky-hudba
Takže je to marné, je to marné..
Doplňuji:
Děkuji všem za odpovědi, zvláště pak těm, kteří odpověděli zda má/nemá podle jejich názoru odpovídat i ‚nepoučitelným‘, otázka takto zní.
Většina se bohužel nevyjádřila, škoda.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: www

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? beer, brillant, anonym, zzzzz, anonym, marci1, anyone, lllaura před 3875 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Ona ta interní pošta není úplně dobrá – mě chybí možnost řádkovat či dělat odstavce. Proto i já třeba mám speciální emailovou adresu tady pro poradnu, kam mi lidé zasílají výpisy ze svých pomalých, zavirovaných či jinak problémových počítačů.

Já bych se nerozčiloval, je to zbytečné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Stále se o tom píše, mluví, ale lidé jsou nepoučitelní. Všude udávají svoje osobní data, fotografie, internetové adresy. Možná tazatelku trochu omlouvá, že je jí 10 let. Ale právě tento věk je pro internet velmi nebezpečný. Snad si to včas uvědomí.
Doplňuji:
Samozřejmě, že má smysl odpovídat. I kdyby se poučil a vzal si to k srdci 1 z 10. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Odpovídat na těchto stránkách má svou cenu. Dozvěděl jsem se tu spoustu informací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Byť mne to také „dojímá“, přesto to smysl má.
Vzpomínám si, stačí jen na ZŠ, jak na některé spolužáky platilo opakování a znovu opakování, jinak učitelem položená otázka, trpělivost, atd. Většina se nakonec chytla a pochopila. ))
Je to sice nekonečná otrava, ale snad se aspoň jeden z podobně se chovajících chytne a zbytečné se stane užitečným..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já už si to nemyslím ..já už to vím.

Mimochodem, ta holčina má v profilu svůj web, kde má el. adr. taky a odkazuje tam na FB, kde ji má taky. Co myslíš, bude nejlepší cesta, jak najít její email, tady ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Je to pořád dokola. Se divím, že nenapsala i adresu domů. Děti jsou v tomto nepoučitelné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Bedy, malá rada
ja, keď chcem vo vnutornej pošte urobiť odstavec, za posledné slovo a bodku. dám … (medzera + oddelovacie znamenie 3bodky (môžu to byť aj iné znaky napríklad 3hviezdičky) + medzera) A začnem veľkým písmenom. Fantázii sa medze nekladú, ale tieto znamenia jasne ukazujú, že ide o inú časť.

před 3875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Zverejnenie svojho emailu v príspevku (pokiaľ nie je určený len pre tieto príspevky) je navádzanie k „zasielaniu nežiadenej pošty“. To by si mal každý uvedomiť.

před 3875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ano!
Ak 1% odpovedí niekomu pomôže, je to úspech tejto stránky a v tom prípade má zmysel odpovedať.
Dokonca sú užívatelia, ktorí majú hodnotenie skoro 100% úspešnosť (podľa palčekov) odpovedí. Je to tak trochu exotické pri viac než 1000 odpovediach, na iných podobných stránkach takáto úspešnosť ani nie je dosiahnutá.
Úspešnosť odpovedí nad 75% pri podobnom množstve sa hodnotí ako dôveryhodný užívateľ…

před 3875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Škoda, žes neodpověděla dřív. Píšeš to samé, co Beer. Proto jsem to zamčel, nikdo neodpoví nač se ptám, hlavně, že si mohou dávat body.
Budiž jim přáno. 😁

před 3875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Mne to neprekáža, odpovedať predsa môžem aj v diskusii. A načo sú body, keď nevyjadrujú pravdu…

před 3875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Zjentek, neřeším její FB. Jen doufám, že si to zde přečte 😉

před 3876 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

doufáš v co ..v její záchranu? Ta dívčina je veřejná jako zakázka a to proto, protože chce ..vííš

před 3875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Víím. Právě proto, že si neuvědomuje ani částečně úskalí svého počínání, proto moje otázka.
Vííš? 😁

před 3875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

úskalí tvého počínání ..víím 😁

před 3875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Bedy, vždyť já se nerozčiluji, je to spíš beznaděj 🙂

před 3876 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek