Tom20

Co si myslíte,je televize plná podprahových záběrů?

Nejlepší odpověď
Alesh

jj, zakázané jsou, otázkou je, jestli to někdo nějak analyzuje. 😉 Obávám se, že to slavné nebude, taky je otázkou, jak moc dokážou působit, jestli se to nezveličuje. A i bez nich si tvůrci dokážou poradit, jak třeba vložit reklamu, že?

Jinak jednou se někomu povedlo tak šikovně stopnout Potkali se u Kolína, že trefil „podpraháč“. Byli na něm ti medvědi a nad nimi byl transparent: „Hlasuji pro mír“. Vzhledem k době, v které seriál vznikl, mě to zas tak nepřekvapuje. 🙂

… tak je to dokonce i na youtube: http://www.you­tube.com/watch?v=_yF­KgLk4zWM

Další odpovědi
tom004

Pochybuji,že by se v TV vůbec používali.Za prvé jsou zakázány,a za druhé,si myslím,že to s tím možným ovlivňováním a „programováním“ našich mozků,je z větší části,v oblasti teorie a výzkumů.

anonym

podprahové záběry jsou zakázané.
Klidně bych je měl ve filmu, ale místo normálních reklam :)