zjentek

Co si myslíte, bude nakonec republika čistější?

Méně smradlavé Česko-
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/404709-tak-jeste-jednou-vlada-znovu-predlozi-poslancum-protikuracky-zakon.html

Odpovědi
Drap

Myslím že ne, nebo spíše naopak. Kuřáci se přesunou před restaurace, tak lze předpokládat, že tato místa budou o to smradlavější a plná vajglů.

Kepler

Tím, že se nebude kouřit v restauracích, ale jenom venku a doma, se vzduch čistější nestane. V celkových exhalacích představuje cigaretový kouř řádově tak milióntinu miliprdu. Akorát zapláčou nad ziskem některé restaurace, protože 1/3 lidí (kuřáci) do nich přestane chodit.

střevo

no ale voni to pak udělaj za rok v dodatku tak že v těch malejch s velikostí do 70 qm se bude smět hulit a nebudou už muset mít ani větrák aby tam byl vzdoušek na krájení