Co si myslíte?

Trochu komické-prý z nás mají Slováci mindrák.
Řeč je o ledním hokeji.Říkají tomu-„český syndrom.“ Mohlo by to tak být?

Nejlepší odpověď
dudu

mindráček určitě ano, ono to možná spíše připomíná vztah mladšího bratra ke staršímu, snad se jedná i o respekt. Je to pochopitelné, zejména pokud si porovnáme historický vývoj českých a moravských zemí se Slovenskem. Pak jsou slováci něco jako malé děti, ale proti nám více temperamentní, chcete-li hyperaktivní. Trochu jim závidím jejich patriotismus.

Další odpovědi
Zero

Tak ja z čechovmindrák teda nemám :) Ale je to možno tým že mám k česku „sakra“ blízko :) Ale myslím, že už sme Vás aj pár – krát porazili… Alebo aspoň remíza musela byť ;)