Zvědavý

Co si myslíe o jméně „Barnabáš“ ??

Odpovědi
mokrygorky

Hezké, ale své dítě bych tak nepojmenoval/a

Doplňuji:
Že je to jméno a je z písmen

marci1

Hezké, zajímavé

Význam : syn věštby, útěchy. U nás je jich jen 116. 🙂

anonym

Hezké, zajímavé

Doplňuji:
Jak pro čerta 🙂

Drap

Hezké, zajímavé

Ani hezké, ani zajímavé. Běžné jméno,jako každé jiné, i když v současnosti málo využívané.

lota

Hezké, ale své dítě bych tak nepojmenoval/a

Líbí se mi, ale moc mi připomíná ostrov Barbados… Jinak jsem je našla jako jméno pro kočku: http://svatky­.centrum.cz/jmen­ny-seznam/kocicij­mena/?letter=b

bolak

Hezké, zajímavé

Bude se kamarádit s myšmama.

lexx

Hezké, ale své dítě bych tak nepojmenoval/a

Doplňuji:
Zní trochu jak Barabáš a to byl zločinec co ho Pilát pustil z basy místo Ježiše.

Pepa25

Hezké, ale své dítě bych tak nepojmenoval/a

Mužské biblické jméno (méně známý apoštol), někoho může lákat, že je neobvyklé, trochu zapadá do dnešní módy dávat dětem jména jako Theo apod.

da ny

Hezké, ale své dítě bych tak nepojmenoval/a

Chybí mi jiná možnost odpovědi :)
Směšné se mi nezdá a hezké také ne…