zjentek

Co si myslet o týpkovi, kterej si na podnikový akci položí dlaň na stehno mý přítelkyně a pronese: „Chtěla bys“?

Nevím přesně, co si myslet, nevynikám v myšlení. Ale taky mne napadlo, že bych nemyslel, nýbrž přímo jednal za ni. To znamená, že bych de facto nevychovaně a v podstatě i protiprávně přímo odpověděl za ni. Hodí se to ale vůbec v demokracii? Neklesnu u ní podobnou nepředvídatelnou reakcí? Nebudu později v jejích očích za domýšlivého panovačníka? Co myslíte vy? Poraďte, dík.

Nejlepší odpověď
Kepler

Teda, jenom jako teoretik: položil bych mu dlaň na řepu a taky bych se zeptal: chtěl bys? Na vojně a v partnerských vztazích se demokracie nenosí. Pokud by to partnerka neocenila, honem pryč od ní!

Další odpovědi
Drap

Já bych to za ni neřešil. Nechal bych jí, ať mu nafackuje sama.

Anikitos

Já bych v takovém případě reagoval svými pěstmi, zcela okamžitě. Bez ohledu na okolnosti.

Demokracie nedemokracie máš právo bránit si, co „je tvoje.“ A pokud by se nebránila ona sama, měl bych o ni celkem nehezké mínění… (pokud by se ovšem nebránila kvůli přemíry studu, což si ovšem nemyslím, protože v takové situaci stud moc nehraje roli a člověk má hned aktivován obranný pud. Pak jediná další možnost proč by se nebránila je, že se by se jí to líbilo/lichotilo jí to).

Na otázku, co si myslím o tom týpkovi: tak zkrátka takové chování a takový charakter by neměl patřit do žádné lidské frakce.

Jiří Bohumil

Jednal bych jak píše Drap. Jednal bych za ni pouze pokud by mne o to sama požádala. A pokud by to neudělala (že by mu nenafackovala, nebo mne nepožádala o „zastoupení“), pak bych si to potom asi „vyříkal“ s ní. 🙂

aliendrone

Ty mě dostáváš tedy. Myslel jsem, že to blbnutí o genderové vyváženosti, „chlapský feminismus“, unisex toalety atd. se týká jen těch mladších. Gmmm… :(

Nenech si nic nakukat, Kepler MÁ pravdu!!! Všichni DOBŘE víme, že „obírat holku“, o které nevíme, jestli má partnera s sebou nese riziko, tak to prostě je. A pokud to VÍME, že má a ignorujeme, tak jen úplný blbec by nepočítal s tím, že bude bitka! A s tebou popsaným komentářem – nevím co ještě chceš/potřebuješ k rozhoupání se > nechat si to poslat telegramem, mailem, vystavit na FB a vytetovat na čelo? ;) :D :D

Takže jdi do toho bejku, přestože přítelkyně POTOM pochopitelně bude frfňat jaký jsi hrubián, ale ve skutečnosti je každá baba ráda, když se chlap kvůli ní porve. (některé dokonce to tak schválně zaonačí, aby k bitce došlo!)

A kdybys náhodou dostal do držky (a to se může stát)… no tak tě ještě bude láskyplně ošetřovat! (navzdory tomu, žes prohrál – vím, je to DIVNÉ, ale je to tak!) :) :D

A když ne, tak už nepotřebuješ lepší důkaz toho, že nemá smysl v tom pokračovat. :)

Na téma „nevinná náhoda“ mrkni na prvních 20 vteřin! >>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gRGNC-SGKFk

Ušel ventil

Když nereagovala přítelkyně (možná jí to nevadilo,to ví jen ona ) , tak klidně reaguj ty,
ale ta situace je asi už pryč ,tak ted bude po boji každý generál,

Na podnikových akcích v podnapilém stavu se dějí různé věci , když žena chce tak se to ani nedovíš ,
a proč myslíš že se 50 % manželství rozvádí ?
Mám dojem viz tabulka ,že jde o větší než 50 % rozvodovost .
https://zpravy­.idnes.cz/roz­vodovost-v-cesku-0lt-/domaci.aspx?c=A150209­_184242_domaci_cen

ivzez

Co?

Samotné „Chtěla bys?“ podle mne ještě nemusí nic říkat.
Záleží na tom, co té otázce předcházelo, proč jí položil dlaň
na stehno (chtěl upoutat pozornost?), …

Přestože to odvídající pánové (zdá se) vidí jednotně,
já to tak jednoznačně nevidím.

Kryšpín

V prvé řadě zachovat klid, záleží o jakou nabídku se jednalo, rovněž zda již dáma svého času neměla důvěrnější komunikaci s některým týpkem.

Hlada

Jestli je dotyčná Češka, tak si nepochybně umí v takové situaci bravurně poradit bez pořádání kohoutích zápasů nebo soudních sporů. Cizí zvyky bych k nám netahal.

Kepler

Ivzez: "Chtěla bys?“ podle mne ještě nemusí nic říkat., ale v doprovodu intimního tělesného dotyku je řeč jasná. Na takovou hrubou impertinenci by nereagoval jen partner typu sralbotka. Takového by si asi partnerka nevážila.

ivzez

Z otázky mi není jasné, jestli šlo o úmyslné nebo náhodné gesto.
A pořád si myslím, že záleží na tom, co gestu i otázce předcházelo.
(Mně to v této podobě nevyznívá tak jednoznačně.)

Anikitos

I beze slov by takové gesto bylo znakem hrubého chování a lze jednoduše vyložit, o co dotyčnému jde. Stehno (tedy pochopitelně nad kolenem a výš) je „docela“ intimní místo, proto si mylsím, že by dotyčný jistě „upoutal pozornost,“ jak píše ivzez… :'DDD

Taková (nevhodná) interpretace hovří sama za sebe a spolu s „Chtěla bys“ je navýsost zřejmé, oč se v dané situaci jedná.

Anikitos

Alespoň z mého pohledu je to zcela očividné. :)