icurusL

Co si myslet o takové holce?

Už necelý rok bydlím s jednou spolubydlící. 4 měsíce jsem s ní chodil a pak mě opustila kvůli tomu že jsem „nudný“. Neutekl ani týden a našla si jiného. Neutekly ani 2 měsíce už měla dalšího. Utekl půl rok a už měla dalšího. Sice máme pokoje dost od sebe aby jsme se neslyšeli, ale záchod je zrovna u jejího pokoje, takže nejde nezaslechnout občasné vyzívání boha. Jinak normálně dělám že si všímám svých věcí, ale co se týče jí mám pár slov jak bych ji nazval. Samozřejmě pokud ji tenhle životní styl baví nemám ji do toho co kecat, že?

Nejlepší odpověď
Edison

Tak už si myslíš, odpověděl sis, dokonce jsi správně konstatoval, že ti do toho nic není. Tím míň nám.

Další odpovědi
da ny

Nemyslím si nic. Je mi to jedno. Je to její věc.
Ano a nemáte do toho co kecat 😁 a rozebírat její „životní styl“.
„Jaký si to udělá, takový to má….“
Možná by Vám prospělo jiné spolubydlení

Kelt

Pokud oba bydlíte mimo domov, tak snad máte oba 18 let. V určité fázi vztahu tě opustila. Asi není zatím pro hlubší vztah, ale chce brát, nechce dávat. To myslím obecně.

elkon

Není to tvoje věc.

zjentek

A tak třeba ji to vše mrzí, když se modlí… neodsuzuj hned.

Drap

Je to její věc. A jak ji nazvat? Zřejmě je to holka, která hledá toho pravého. Pokaždé to zkrátka nevyjde.

lojzaman

Na té nudnosti by si měl zapracovat jinak se nikam s ženskýma nepohneš. Važ si toho, že ti upřímně řekla co ji na tobě vadí – hodně holek ti to neřekne a ty se pak nemáš kam posunout. Jinak nechápu proč ji tak dlouho řešíš, když je kolem tebe tolik holek, které chtějí být uloveny