Avatar uživatele
icurusL

Co si myslet o takové holce?

Už necelý rok bydlím s jednou spolubydlící. 4 měsíce jsem s ní chodil a pak mě opustila kvůli tomu že jsem „nudný“. Neutekl ani týden a našla si jiného. Neutekly ani 2 měsíce už měla dalšího. Utekl půl rok a už měla dalšího. Sice máme pokoje dost od sebe aby jsme se neslyšeli, ale záchod je zrovna u jejího pokoje, takže nejde nezaslechnout občasné vyzívání boha. Jinak normálně dělám že si všímám svých věcí, ale co se týče jí mám pár slov jak bych ji nazval. Samozřejmě pokud ji tenhle životní styl baví nemám ji do toho co kecat, že?

Zajímavá 0 před 1485 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Tak už si myslíš, odpověděl sis, dokonce jsi správně konstatoval, že ti do toho nic není. Tím míň nám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Nemyslím si nic. Je mi to jedno. Je to její věc.
Ano a nemáte do toho co kecat 😁 a rozebírat její „životní styl“.
„Jaký si to udělá, takový to má….“
Možná by Vám prospělo jiné spolubydlení

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Pokud oba bydlíte mimo domov, tak snad máte oba 18 let. V určité fázi vztahu tě opustila. Asi není zatím pro hlubší vztah, ale chce brát, nechce dávat. To myslím obecně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Není to tvoje věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A tak třeba ji to vše mrzí, když se modlí… neodsuzuj hned.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je to její věc. A jak ji nazvat? Zřejmě je to holka, která hledá toho pravého. Pokaždé to zkrátka nevyjde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lojzaman

Na té nudnosti by si měl zapracovat jinak se nikam s ženskýma nepohneš. Važ si toho, že ti upřímně řekla co ji na tobě vadí – hodně holek ti to neřekne a ty se pak nemáš kam posunout. Jinak nechápu proč ji tak dlouho řešíš, když je kolem tebe tolik holek, které chtějí být uloveny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek