Co si myslet?..

Dobrý den..
Jak jsem byla v Nemecku na zavodech,tak tam byl i kamarad z Prachatic..je mu 17))
Hodne sme si toho užili když jsme šli na party drželi jsme se za ruku jakože on je muj tata :DD atd… (blbli jsme proste)
posledni den už jsme se skoro nebavily bylo mu i blbe když jsme odjiždeli…A když jsme zastavili autobusem v Prachaticich…Už musel jit tak jsem mu řekla čau,a on čauvec..
a ted ma fb ani nenapiše nic…V Nemecku vpohode jsme se bavily každý den i na zavodech jsme se fotili i smáli..a ted ani nenapiše a když napišu ja tak si připadam trapne,ani nevim co mu psat…
Jsem mu už ukradena?? nebo co si mam myslet?.. '(

Nejlepší odpověď
anonym

To byla ta cesta do Německa,jak jsi neměla v pořádku výjezdní cestovní doklady? Jsi hodně mlaďoučká a ten kluk je „už“ sedmnáctiletý a navíc žijete daleko od sebe.Byla to taková platonická letní záležitost,nic jste si neslibovali.Pro­miň,ale to nemělo celkem moc velkou naději na něco trvalejšího.Mys­lím,že takové pobláznění zažiješ ještě víckrát, možná už tohle léto.Nic si z toho nedělej ,trénuj ať si co nejlepší v tom,co tě baví a co ti jde.Určitě budeš mít hodně obdivovatelů a třeba se mezi nimi objeví někdo ,kdo se ti bude líbit a bude ti s ním hezky a hlavně-bude o tebe stát ! :D

Další odpovědi
hanulka11

ale jestli jste si nic neslíbili ,asi nemá důvod ti psát -prostě jste si tam užili pěkné dny a co i takové chvilky jsou prima

demenceee

Možná že ten poslední den mu bylo zle a neměl náladu a nebo je to blbec a bylo to mezi váma jen tak na chvilku víš jak to býva.. Zkus mu napsat nebo jděte ven a uvidíš jak na tom si a nebo di rovnout do toho a řekni mu to na rovinu.

venkovan

Takových chvil a setkání ještě zažiješ mnoho. A třeba jednou zas budou kluci psát, že jim neodpovídáš.

Lukasy

Nejspíš se zamiloval a nebo nevi co dal dělat. A utěk je nejlepší možnost, děla to tak hodně lidi. A pak za třeba několik měsicu roku ti napiše a bude se s tebou chtit strašně bavit.