Avatar uživatele
773038948

Co si myslet?..

Dobrý den..
Jak jsem byla v Nemecku na zavodech,tak tam byl i kamarad z Prachatic..je mu 17))
Hodne sme si toho užili když jsme šli na party drželi jsme se za ruku jakože on je muj tata :DD atd… (blbli jsme proste)
posledni den už jsme se skoro nebavily bylo mu i blbe když jsme odjiždeli…A když jsme zastavili autobusem v Prachaticich…Už musel jit tak jsem mu řekla čau,a on čauvec..
a ted ma fb ani nenapiše nic…V Nemecku vpohode jsme se bavily každý den i na zavodech jsme se fotili i smáli..a ted ani nenapiše a když napišu ja tak si připadam trapne,ani nevim co mu psat…
Jsem mu už ukradena?? nebo co si mam myslet?.. '(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4281 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

To byla ta cesta do Německa,jak jsi neměla v pořádku výjezdní cestovní doklady? Jsi hodně mlaďoučká a ten kluk je „už“ sedmnáctiletý a navíc žijete daleko od sebe.Byla to taková platonická letní záležitost,nic jste si neslibovali.Pro­miň,ale to nemělo celkem moc velkou naději na něco trvalejšího.Mys­lím,že takové pobláznění zažiješ ještě víckrát, možná už tohle léto.Nic si z toho nedělej ,trénuj ať si co nejlepší v tom,co tě baví a co ti jde.Určitě budeš mít hodně obdivovatelů a třeba se mezi nimi objeví někdo ,kdo se ti bude líbit a bude ti s ním hezky a hlavně-bude o tebe stát ! :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

ale jestli jste si nic neslíbili ,asi nemá důvod ti psát -prostě jste si tam užili pěkné dny a co i takové chvilky jsou prima

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
demenceee

Možná že ten poslední den mu bylo zle a neměl náladu a nebo je to blbec a bylo to mezi váma jen tak na chvilku víš jak to býva.. Zkus mu napsat nebo jděte ven a uvidíš jak na tom si a nebo di rovnout do toho a řekni mu to na rovinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Takových chvil a setkání ještě zažiješ mnoho. A třeba jednou zas budou kluci psát, že jim neodpovídáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Nejspíš se zamiloval a nebo nevi co dal dělat. A utěk je nejlepší možnost, děla to tak hodně lidi. A pak za třeba několik měsicu roku ti napiše a bude se s tebou chtit strašně bavit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek