Lumpy

Co si mylsíte o Filadelfském experimentu?

Jako jestli jim vážně podařilo tu loď teleportovat atd.

Nejlepší odpověď
tom004

Šlo o to,aby loď byla neviditelná,a o odklonění případných střel,které by ji ohrozili.I když mám rád sci-fi literaturu (technického zaměření),pokusy s magnetickým polem země,jsou podle mne dost riskantní.Ale je pravda,že bez různých „šílených“ experimentáto­rů,bychom mohli ještě dnes „vykukovat“ z jeskyních.V od­kazu je to popsáno.

Zdroj: http://www.se­aplanet.eu/in­dex.php/cs/oce­an-a-moe/zahady/28-filadelfsky-experiment

Další odpovědi
tuCZek

jéje,zrovna včera jsem koukal na film – Filadelfsky experiment (1984)
Ale co si o tom myslet,to nevím.
Pracovalo na tom dost špičkových vědců,kteří dělali pro svou práci vše co se dalo (i nedalo),tak by to mohlo i být reálné.

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/hledej/?q=fi­ladelfsky+expe­riment+1984

anonym

taky se umím takhle teleportovat … teď jsem tady, a hle teď jsem v číně (nebo to alespoň mohu tvrdit), a teď jsem zase zpět na původním místě 🙂