DaiWoman

Co si mslíte o tom jak všechna technika vznikla?

Často přemýšlím nad tím jak všechno vzniklo?

Nejlepší odpověď
Drap

Postupně od jednoduchého ke složitějšímu. Hlavně také tám, že někteří kidé opravdu přemýšlí

Další odpovědi
Terryle

Metodou pokus – omyl ;o)

lexx

vznikla zásluhou lidské lenosti, začalo to dřevěným kolem a skončilo (zatím) mikročipem a jadernou fúzí

Michal Kole

První technické vynálezy byli už v pravěku, kdy se přiděl kámen na klacek, nějakým proužkem z kůže mamuta.

Pak později ve starověku to byla různá rypadla, sluneční hodiny, parní stroje, váhy, dokonce i splachovací záchod byl ve starověku.

jestli myslíte automatizaci, ta se začala rozvíjet až tak od 50tých let 20 století, kdy přišli integrované obvody a programovatelné PLC moduly, dřív se dávali děrné štítky, dnes namodeluej funkci na PC a do PLC modulu to přetáhnete po USB kabelu.

olda12

Musel jsem povětšinou vymyslet,pak hračičci dodělali a patentovali