Nika.;-)

Co si mám vzít na sebe na (led) brusle ? =O

Odpovědi
zzzlatokopka

Jednoznačně buď brusle nebo plavky, záleží zda chceš působit normálně, nebo jako blbka =OOO

Anemone

Já si beru leginy a pletený svetr, abych měla volný pohyb. Oblečení by mělo ladit s barvou očí a vlasů. A taky ty brusle samozřejmě ..... :)

Kelt

Asi budeš bruslit, tedy se pohybovat, což vydává energii. Vzhledem k tomu, že led se lépe uchovává za studené teploty, bude venku zima, proto se přiměřeně obleč. Oblečení, raději více vrstev, čepici, rukavice. Asi jdeš po prvé, tak se podívej na ostatní, co mají.

Beruškazamla

Záleží na tom jestli půjdeš ven nebo dovnitř. Venku záleží na počasí a taky na tom jestli jsi už někdy bruslila. Jestli jsi pokročilý v bruslení tak klidně legíny a svetr s bundou + samozřejmě teplé ponožky a brusle. Jestli jsi ještě nikdy nebruslila tak oteplováky a bunda a rukavice ty jsou povinné.Dovnitř taky záleží na tom jaké teplo tam bude. Já si beru legíny svetr a slabší bundu.

kristýnary

My chodíme s přítelem v zimě také bruslit a oblékáme si teplé oblečení a hlavně teplé ponožky, protože je nám v bruslích dost rychle zima na nohy. Také nám s sebou dělám čaj do termosky, abychom se zahřáli. Nosíme s sebou i svačinu, peněženku a takové klasické věci. Vše dám do hokejové tašky, kterou jsem si vloni objednala z https://www.bau­erhockey.cz/hrac-tasky . Líbí se mi, že je taška velká, takže se nám do ní vejdou i brusle, takže tak nemusíme nic nést v ruce.