Illines

Co si mam vysvetlit pod pojmem ,sprateleny web?

K cemu je to dobre a jestli je to dobre.Myslim si ,ze pokud je uz jeden web zabehly a uspesny ,tak ma zustat sam sebou,nebo se mylim?

Nejlepší odpověď
Drap

Jsou si třeba podobné, spolupracují spolu, jeden inzeruje i ten druhý a naopak, předavají si zákazniky, těch věcí a vazeb může být spousta.

Další odpovědi
geoorg

Může jít třeba jen o výměnné umístění odkazů na svých stránkách. Pak tedy kromě toho, že jeden web tímto způsobem posílá druhému návštěvníky, zlepší jeho odkaz u googlu. Google totiž, mimo jiné, určuje pořadí výsledků na základě „kvality odkazu“ tzn. kolik odkazů z jiných stránek vede právě sem – samozřejmě čím více, tím lépe.