IBI05

Co si mám vybrat a co dál bude?

Dobrý den, mám více otázek.Ta první zní tak.Jsem v posledním ročníku základní školy,prospěla jsem s vyznamenáním.Však nevím jak mám jít dál,jako první dám přihlášku na gymnáziu,však nevím kam mám dát tu další.Chtěla bych studovat veterinu ale tady v blízkosti v tom to kraji není žádná střední veterina.Však si nejsem jistá jestli to úplně chci tuto práci.A další otázka je čím mohu být když vystuduji religionistiku a teologi

Nejlepší odpověď
štamgast

Dej jen na gymnázium a víc neřeš.

Další odpovědi
venkovan

V Českých Budějovicích je veterina s internátem. A myslím, že podobných středních škol bude v ČR republice víc.
A to druhé – k tom,u mám osobní názor – budeš člvěkem který bude placen z daní společnosti. Ale znám obsolventy, kteří třeba se věnují východnímu náboženství, další extrémním vírám apod. I to je potřeba občas trochu hlídat a znát.
Ale bych osobně volil tu veterinu, tak je větší smysl práce, i když často i hodně náročné.
A intr – bezva – sice vychovatelky prudí, ale rodiče jsou mimo dosah.