dgfdgf

Co si mám s sebou vzít za jídlo na jednodenní vejlet?

Nejlepší odpověď
gecco

Něco, co ti

  1. chutná
  2. nezasmrádne

😉
Ideální je něco fermentovaného, kvasinky si to ´chrání´, takže se potravina méně ´kazí´…
fermentovaný = kvašený (zrající)
___
Ale pokud je to výlet skupiny, vyřadil bych třeba jinak vynikající syrečky…
😉

Další odpovědi
Drap

To co ti chutná. Někdo si bere namazaný chleba, někdo kus salámu, jiný řízek nebo vejce. Záleží jen na náladě a na tvojí chuti.

ten který je

Tatranku.

ReHu

A budete chodit celý den pěšky? Nebo autem, na kole, vlakem, …?
Budete v lese nebo ve městě?
Budete mít zastávku na oběd v restauraci nebo pouze svačit na mýtině?

Kelt

Záleží na vynaložené energii. Pokud pojedeš dopravními prostředky , vlakem, autem, autobusem, tak to asi bude jiné, než když pojedeš na kole, půjdeš pěšky a pod. Tak by to mělo být. Já ze svých zkušeností mohu vyprávět, že jsem šel v kuse 50 km a stačil mi kousek chleba (suchý ) a vlakem do Prahy (4 hodiny) si beru 3 dvojité krajíce. Ono je to individuální. Záleží jaký jsi typ, co vydržíš a také na charakteru cesty. Můžeš si vzít jídlo s sebou nebo můžeš koupit v obchodě, jíst v hospodě, restauraci a pod. Někdy stačí i ovocná tyčinka, tatranka, ovoce, chleba se sýrem. Samozřejmě, že ne vše dohromady.

tatanka

Do autobusu či vlaku určitě vejce natvrdo a loupat a loupat!