vevinka007

Co si mám prosím vybrat?

Jelikož jdu na tu operaci tak se mi ukázala nabídka! buď celková anestézie nebo místní znecitlivění
CELKOVÁ ANESTÉZIE ⇒ navozený stav bezvědomí.. Vzniká po podání léků, které vašemu dítěti aplikuje anesteziolog a sestra infuzí nebo do směsi, kterou bude vdechovat apod…!
Jako a kam se píchá ta infuze?! Moc to nechápu!

MÍSTNÍ ZNECITLIVĚNÍ ⇒ lehký spánek.. Injekce do oblasti páteře + hadička

Děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ty nemáš rodiče? – o takových věcech bych se radila s rodiči, ty tě nejlépe znají a nejlépe ti poradí

Další odpovědi
brillant

Otázku ohledně narkozy a místního znecitlivění jsi tady již měla!

anonym

Já byl na operaci obou loktů při místním umrtvení. Vnímáš okolí,sem tam si schrupneš a to hlavní je,že to nebolí.

Ella

lokální anestezie nezatěžuje tolik tělo, ovšem vpich do páteře je bolestivý, takže pokud se bojíš, tak si zvol celkovou, protože všechno bude probíhat přes jehlu, kterou budeš mít zapíchnutou v žíle na paži, případně v žíle na hřbetu ruky a kterou tam nejspíš budeš mít celou dobu, takže žádné další zásahy, všechno půjde přes tuto jehlu.

Ale tohle jsou otázky, které ti měl zodpovědět tvůj doktor nebo rodiče!