kytka14

Co si mám představit pod výrazem „to není to“

někdo mi klade za vinnu ze tomu nerozuminm,mozna to dokonce i kazim, znal bych rad jasnou odpoved

Nejlepší odpověď
annas

Chybí, co není to, tedy příklad.

Často se říká, to není to pravé ořechové. Slovo ořechové se používá pro pravost, správnost atd.

Když to není to či ono, možná jste koupila něco jiného, než jste měla. Nebo jste upekla bábovku ale nebyla tak dobrá, jak připravuje maminka. Není to ono (to). .

Další odpovědi
elkon

Když „to není to“, tak je to ve smyslu že je to něco jiného.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.