Anastacia

Co si mám myslet o lidech, kteří se o někoho zajímají, jenom když něco potřebují?

Mám kamarádky, se kterými ráda trávím čas, ale ony o mě nijak zájem neprojevují, jen když potřebují s něčím poradit nebo pomoci. Je to nejspíše proto, že já nemám potřebu být středem pozornosti a nepotřebuji se ukazovat. Mám se dál snažit a marně doufat, že se stane zázrak, nebo je mám nechat být a najít si přátele, kteří by se mnou trávili čas rádi?

Nejlepší odpověď
gecco

Ty „kamarádky“ nech plavat a najdi si přátele, kteří tě budou mít rádi…
😉

Další odpovědi
briketka10

Tak se o ně taky nezajímej a buď svá. Najdi si svou " sortu "
kamarádek se, kterou se budeš cítit lépe je-li to možné.
Třeba i na inzerát zpočátku by Ti stačila jedna a pořádná :)
Přeji Ti moc štěstí.

Drap

Zvol tu druhou variantu. Najdi si nové přátele. Nemusíš ani moc hledat. Ze zkušenosti vím, že přátelé se objeví časem i bez hledání.

briketka10

A už zase nemám palce to jsou mi, ale pravidla :(

gagaga

nemame nak stavkovat ? :)
vcera jsem jen po par minutkach nakukovala :)
a neco jsem cetla o stavce :)

  • iv-

briketka10

  • Iv-

To by nemělo cenu víš " oni " by neustoupili :(