Assassin's

Co si mám myslet o dnešním rande?

Nejlepší odpověď
nyjono

To jako, že si hned a okamžitě nedeaktivoval profil?
Přece nejdřív musí zjistit, jestli si aspoň trochu budete rozumnět a potom bude důvod ho rřeba zrušit.

Další odpovědi
Drap

Ty měj pocity jaké chceš. Nikdo z nás tam nebyl, tak nemůže mít ani žádný pocit.

Justin1

Je možné, že po jedné schůzce ještě neví jistě, jestli jsi pro něj ta pravá, a raději počítá s tím, že by tomu tak být nemuselo, dokud si o tom na dalších schůzkách neudělá lepší představu. To se ukáže, až budete domlouvat a snad i realizovat další schůzky.

Dochy

Hmmm a teď si představ, že on se tam také třeba jen na chvilku mrkl a viděl že jsi aktivní Ty.
(teda ten systém neznám, nevím přesně za jakých podmínek systém oznámí, že je uživatel aktivní. Ale ta reciprocita mi tam přijde dost pravděpodobná)

Arne1

NIc z toho nesuď, spousta lidí si tam chodí pokecat se známýma. Ostatně jako každá jiné seznamka – více než k seznamování slouží jako tlachárny

Ametyst

Dej raději na ten hezký pocit. Nehledej problémy, kde nejsou.

aliendrone

Mysli si ci chceš, NEBO se alespoň o to POKUS, ono dnes samostatné myšlení nevymezené „oficiálními intencemi“ (z médií) není žádná easy sranda! :(

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

To myslíš vážně, že otázku na kterou Ti tu lidé odpovídali víceméně smažeš? Buď se neptej, nebo si tu otázku nech zrušit celou. Tohle chování považuji za sprosté vůči všem co si tu otázku vůbec přečetli.