setapouch

Co si mám myslet o člověku v popisu?

Znám člověka. Je to úplná nula, chudák, bohužel ale dostal funkci, kterou zneužívá. Párkrát jsem na to veřejně upozornil. On to sice veřejně překroutil, ale nakonec jsem mu navrhl smír. Navrhl jsem, že se budu chovat vůči němu slušně, pokud on bude ochotný své chování zdůvodnit, aby bylo vidět, že nejde o zneužívání funkce. Bohužel, on nebyl ochotný smír přijmout a místo toho dál svou funkci zneužívá.

Existuje pro takového člověka slušný název?

Nejlepší odpověď
quentos

Myslet si o něm můžeš, co chceš, neboť daný člověk má to, co si o něm myslíš, víš kde.
Mimochodem fakta tu překrucuješ leda ty.

Další odpovědi
ivzez

Odpovím otázkou:

Co si myslíte o člověku, který místo přiznání/uznání své chyby
napadá jiné a osočuje jiné uživatele, že zneužívají svou funkci?

_____

Funkci zde dostali (pokud vím) jen dva uživatelé
a ani u jednoho jsem na žádné zneužití nenarazila.

Moderování otázek je podle mne náročná a nevděčná funkce.
Řada otázek tu mohla zůstat právě díky úpravám.
Za to si oba moderátoři zaslouží naše uznání, nikoliv osočování.

led

Vašu otázku zovšeobecňujem, nekonkretizujem na našich užívateľov, pokiaľ sa budete držať všeobecnosti.
Tiež poznám človeka. Aj nuly, aj tých, čo sú do funkcií zrodení. Aj závisť aj podlízanie. Aj pohrdanie schopnosťami iných a zbožňovanie vlastných. Ale aj ľudí ani ryba ani rak, aj ľudí snívajúcich, aj ľudí bezcharakterných, ale aj takych ktorým oslovenie človek už neprislúcha. Ale poznám aj ľudí schopných a poctivých v plnom význame týchto pojmov.
Ano, ľudia sú rôzni a mnohokrát sa ich charakter prejavi až pri určitom zlome, či už pracovnom, životnom, alebo zdravotnom.
Neschopný vo funkcii, podľa svojho názoru, či podľa názoru nadriadených alebo podriadených, či rovnako funkčne postavených kolegov musí popri pokusoch o sfunkčnenie svojej funkcie musí neustále bojovať s vonkajšími útokmi na jeho zotrvanie vo funkcii.
„Existuje pro takového člověka slušný název?“
Vo vašom prípade, ak viete o zneužívaní funkcie ste povinný zodpovedných na túto skutočnosť upozorniť. Pokiaľ tak neurobíte a ako píšete, urobili ste pokus o „smír“ s krytím a nenahlásením zneužívania, čo znamená, že ide o

  • prospechárstvo, zneužitie danej situácie vo svoj prospech -.

To som sa slušne vyjadrila.
arygnoc tu použil špecifikované vý­razy

Emefej

Težko si můžu udělat názor pouze podle tvého popisu. Bylo by dobré znát názor i onoho člověka nebo vyjádření někoho třetího, kdo je obeznámen se situací. Nevím o co jde, takže dotyčného nemůžu nijak hodnotit.

klumprt

Tvůj popis onoho člověka je natolik subjektivní, že je zřejmé, že si o něm už myslíš svoje. Jak my ti můžem tvůj názor na něj pomoci měnit, když známe jen charakteristiku pocházející od tebe?

arygnoc

existuje názov pre človeka, ktorý toto tvrdí – pomlouvač, nactiutrhač.

😉

*** *** *** ***

čo si mám myslieť o človeku, ktorý:

😉

čo ty na to, blbečku?

Muffz

Rika se tomu zavist a neprejicnost. Pokud mu nejakym zpusobem naznacujes, ze je nula a ze si funkci nezaslouzi atp., tak se nediv, ze ji pouziva proti sobe, cimz si chce vytvorit respekt a ochrannou bublinu.

ReHu

To je těžký, když tu máme pouze tvůj názor.
Lepší by bylo, kdyby byl k mání i názor několika 3. osob.

zjentek

„Existuje pro takového člověka slušný název“… no já je většinou oslovuju zmrdi a dle mýho slovníku je to hodně slušnej název pro takový lidi, takže zmrd, zmrdka

anonym

Mě je to i nějak jedno,ale pravomoci by tu někteří měli mít,stejně tak vulgarismy.které používá Barbakan bych zde trestal.

setapouch

arygnoc: zapomněl jsi mi popsat, co vše děláš se svou řití a jejími produkty, jak je tvým nechutným zvykem. A opět: dokaž jediné z tvých tvrzení – i když vím, že na přímou žádost o důkazy nikdy neodpovídáš.

arygnoc

čo chceš dokazovať – ohováraš (pomlouváš).

DOKÁŽ ty svoje tvrdenia, že dotyčný je nula a atď.

😉

setapouch

Tobě už jsem toho dokázal až až, zatímco ty jsi po každém požadavku na důkaz zmlknul a dělal, že to nevidíš. Tak drž hubu a buď rád, že jsi zatím rád. Na tebe dojde brzy, trestní oznámení už se chystá.

arygnoc

jediné, čo si dokázal na odpovediach, je, že si klamár, chrapúň a blbec.

to asi mal toho viac – pretože právnik sa ťa opýta:

  • to si zasa žral šalamúnovo hovno? pozri sa na to, ako urážaš ty (napr. národy), pozri sa na to ako teba pravdivo vidia iní (=blbec).

ver tomu, poradí ti zahrať si ruskú ruletu sám so sebou.

😉

arygnoc

zatiaľ si nedokázal nič – iba že si zlý, tupý blbec, ktorý iba uráža, nadáva, ohovára a nenávidi všetkých okrem seba.

😉

setapouch

Jediný, kdo tu lidem nadává do blbců a kdo tady druhým říká, že konzumují lejna, jsi ty.

arygnoc

tak bacha, brzdi.
ty česť máš odo mňa iba ty – iba ty sa chováš, ako by si zožral šalamúnovo h0vno.

pretože ty si jediný člen tejto komunity, ktorý tu iba nadáva, uráža, haní, ohovára (použi prekladový slovník) a provokuje, neustale požaduje nejaké dôkazy, manipuluje, mlží a zavádza.

takže sa poteš – blbeček a žráč šalamúnovho h0vna je tu iba jeden – ty.

a ešte sa s tým chváliš.

😉

daj si čokoládu, blbečku.

anonym

a Barbakan

setapouch

ivzez: jak Vaše odpověď souvisí s otázkou?

ivzez

Opravdu nevidíte souvislost?

setapouch

led: co to hulíš? To musí být dobrý matroš, máš to v hlavě úplně zpřeházené.

led

Doporučujem nejprv čítať a premýšľať a až potom sa vyjadrovať. Vaša zbrklosť je urážlivá.
O trochu vyššie tvrdíte arygnocovi „na přímou žádost o důkazy nikdy neodpovídáš.“ a vy odpovedáte? Doteraz som nedostala od vás priamu odpoveď s dôkazmi na priamu otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-pro-odpusteni-rusakum-1968-a-nazyvat-je-dnes-2015-uz-konecne-rusy#discussion ani omluvu za urážku v odpovedi na otázku z odkazu

ivzez

Mohu poprosit o odpověď v téže diskuzi?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-pro-odpusteni-rusakum-1968-a-nazyvat-je-dnes-2015-uz-konecne-rusy#discussion

led

Poprosiť môžte, ale tu pejoratívne urážlivé výrazy nepoužívam. Ak máte záujem, skúste v Nemecku aj inde trochu viac počuvať. Dôkazy budete počuť na vlastné uši, hlavne ak si myslia, že ich nerozumiete. Na služobných cestách totiž používam oficiálne tlmočenie, takže nevedia, či ich reč ovládam, alebo nie. To sa človek dozvie veci neurčené pre neho a môže si pripraviť odpoveď.

ivzez

Tak to mám smůlu, o mně se ví, že rozumím… Oficiální tlumočení má něco do sebe.

led

nemôžem odpovedať na privátny účet,
ale je smutné ak na oficiálnom stretnutí započujete zašepkaný a preto nepreložený výraz „Tschechische Schweine“ (bez ohľadu na našu národnosť)

setapouch

quentos: jaká fakta jsem překroutil?