Nechápavé

Co si mám jako kluk obléct na posledni den školniho roku na zakladce ??

(devata trida)

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel, s tím si láme hlavu moc málo lidí, většina si vezme to, co tahá celý kok, tzn. vytahaný triko a džíny, zkus třeba nějakou polokošili, tmavý kalhoty a tmavou vestu, stačí úplet, polobotky
Doplňuji:
Celý rok 🙂 prej „kok“ 🙂

Další odpovědi
ReHu

Pokud se ti zdají kalhoty – ne jeansy, moc slavnostní, ve vestě by ti mohlo být i teplo, volila bych lepší jeansy + košili. Tu určitě, vypadá dobře vždy. Kravata nic nezkazí a vhodně zvolená vypadá in i s jeansy.

slevin

vem si plavky.pak muzes rovnou k vode,–))

Nevíteto?

To může záležet i na domluvě třídy, někdy si všichni berou to, co měli na rozlučce (holky šaty, kluci oblek). 🙂

marci1

Je mi sypmatické, že to řešíš. 🙂 Doporučila bych Ti totéž co „Samba“ – letní kalhoty, hezkou polokošili ( tričko s límečkem ) a budeš „frajer“. 🙂

sesednizkola

Oblek si ner, bude vedro. Vem si tričko s nápisem deváťák, co jste si určitě nechali udělat, a dál to neřeš 🙂

anonym

slevin
dobrá rada nad zlato, že?

Löwe

Náhodou, pobavila 😁

anonym

čím?

Löwe

Její obsahem?

anonym

Aha, díky za info, to by mě nenapadlo, tak to ti stačí k pobavení hodně málo 🙂