Co si mám dat na večeřu?

Šak v baráku nic nemám, musím vletět do obchoda ale co tam kupit?
Nějaký nápad na rychlou nesložitou večeřu pro jednoho?

Nejlepší odpověď
suaeda

Což jednou udělat výjimku a uznat starou pravdu podle hesla, že „Hlad je převlečená žízeň“ a zajít na jedno orošený. Kalorií to má dost. Hlavně se moc nepřejíst a včas skončit.

Další odpovědi
anonym

Steak – stačí kus pěkného masa a za chvilku máš hotovo.

Vajíčka se slaninou a na to něco zelenýho.

zzzzz

Nejlepší bude, když si objednáš pizzu, žádná práce, žádné nádobí 🙂

iceT

Chlebovou pochoutku neznáš?To je chleba s chlebem a mezi to chleba.Rychlé a nesložité…

msi

Omeletu a dej do ni co chces podle své chuti…

brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20k%20ve%C4%8De%­C5%99i

marci1

U nás se říká : „Co k večeři ?“ – „Hrneček od peří“. 🙂