HelpMine

Co si koupit za fotoaparát?

Nejlepší odpověď
Sancha

Cenová hladina?
Tip – viz „zdroj“

Zdroj: http://www.al­za.cz/fujifilm-finepix-hs20-d231798.htm

Další odpovědi
david22

Doporučuji značku Canon, mají dobrou optiku. Záleží v jaké cenové kategorii chceš.

answerer

Velice obšírná otázka, výběr fotoaparátu je velice choulostivá věc. Je třeba si uvědomit co chci fotit, jak hodně se tomu chci věnovat, dle toho vybrat pokročilejší fotoaparát nebo něco co zvládne ovládat každý. Dále je třeba pečlivě vybírat a nevěřit a nedat jen na vkus ostatních. Ideálním rádcem a průvodcem jsou servery: oehling.cz. Navíc mívají řadu výhodných akcí díky kterým je nákup fotoaparátu hračkou i radostí zároveň. Úspěšný nákup:)

Michal Kole

Pokud umíš plavat nebo chceš fotit holky jak plavou doporučuji Olympus TG –810/820

Alča M.♥

Já doporučuji Kodak
RE: Mosoj
Pro mě jsou prostě kodaky dobré, no!

mosoj

Alča M.♥

Kodak zkrachoval !

Otázka tak na rozhádání. Při tom se tazatel ani pořádně nezeptal. Je třeba alespoň vědět jestli chci zrcadlovku nebo komppakt a také mít představu o maximální ceně.