netepe

Co si dát po těžkém jídle?

Co se doporučuje po vydatnější večeři, aby člověk mohl jít v klidu spát a netrápil ho plný žaludek?

Nejlepší odpověď
anonym

Na noc se nepřejídám. Jinak- pivo, Becherovka, slivovice…

Další odpovědi
Deli

Nepomáhá-li nic z výše řečeného, tak Rennie.

hanulka11

pivo na vytrávení a nebo se jít projít

radce

Po vydatnější večeři se špatně spí, raději si ji těsně před spaním nedávat !!!
Doplňuji:
… a pokud se to přecejen stane, tak třeba fernet…

anonym

Zelený čaj lehce přislazený medem. Při trávicích potížích mátový čaj.

venkovan

Šaratici.

Damiana

Klasikou je digestiv. Může být i nealkoholický. Já si dávám Crodino nebo Monin Bitter se sodou.
http://www.ipri­ma.cz/anosefe/o-jidle-lidech/co-je-digestiv-grappa

Michal Kole

uvelebit se na gauči, dát si nohy na stůl a pustit si Pobřežní hlídku z blu-ray nebo DVD disků sestřich scén kde plave Pamela Denise Anderson

honza19hk

co takhle pivo…

pizlicka

becherovka.

briketka10

venkovane venkovane ty ty ty :D))