trasonos

Co si asi myslí cizí vyspělé mimozemské civilizace, pokud nás právě při pandemii pozorují?

Obětovat lidské životy kvůli chodu systému, který nefunguje a který devastuje planetu je totiž dost zvrácené i z lidského hlediska

Odpovědi
Kepler

V té jámě morové tedy rozhodně přistávat nebudeme! PRÝÝÝÝČ! Warp 10!

led

Vašu otázku som položila hviezdam. Aha, aká odpoveď prišla:
„Ľudia, myslite na budúcnosť! Sústreďte svoje sily na zabránenie chorobám.Neničte svoj život, ničením vašej planéty, rozvíjaním jedu v záujme mamonu.“

anonym

Někdo by řekl, že zachraňovat lidi na přelidněný planetě je blbost. I poručík Hamáček to před mnoha lety věděl.

dudu

Dobře vám tak blbouni.

mosoj

Člověk je na Zemi možná pán tvorstva, ale pánem vesmíru není a nikdy nebude. Odjakživa je jenom pokusný králík. Takže podle potřeby Vládce vesmíru.

led

Čo to vidím? Kepler, aliendronov hovorca! Neviem, či z toho nebude medzigalaktic­ká vojna…