Elka214

Co s sebou na konci dubna do Anglie??

Dobrý den, mohu se zepta,t co si vzit sebou na konci dubna do Anglie cca na tyden (ubytovani v rodine)?
děkuji:)

Nejlepší odpověď
ORION_

Ahoj, určitě v první řadě redukci na zásuvky. V Anglii se používají jiné než u nás, takže by sis pak nemohla nic nabít a ceny tam jsou o dost větší. Jinak nic moc. To samé co si sebou bereš na výlet v Česku. Nějaké věci – oblečení a tak a pokud možno OP, pas, kartičku zdravotního pojištění a platební kartu.