Avatar uživatele
manon

Co se vylíhne ve vodě z hejna hnědavých drobounkých teček?

Doplňuji:
Vypadá to jako hmýření droboulinkých vajíček. Můžou z toho být nějací vodní šneci či cosi na ten způsob?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: manon

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4251 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Chtěl sem napsat že obří agresivní tečky, ale nenapíšu to, do konce dne už budu jenom rozumný.

Proč to nevyfotíš, ve vodě kde, v rybníku nebo v nějakejch plechovejch neckách?
pulci, komáři, vážky… mrkni se na netu co se teď líhne

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Pokud se nejedná o žabí vajíčka tak jenom komáři.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Pokud drží při sobě a tvoří takové jako slizem slepené chuchvalce, tak žaby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Tak už to vím a těm, které by to zajímalo můžu sdělit, že jsou to vodní blechy, daphnie. Zašla jsem na ono místo s nádobou a pod lupou se už poznalo, co to je. Zajímavé bylo, že v tom hejníčku vypadaly hnědě, kdežto ve skle ve vodě nebyly téměř vidět a působily průhledně. Přidávám zajímavé povídaní :)
http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=5525

před 4250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

baghira: Nedržely při sobě, vypadalo to jako trochu nacuclá skořicově zabarvená krupička ve společném vířivém pohybu – pohyblivé „mráčky“ rozměru třeba 50×20 cm…

před 4250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Na žáby se mi toho zdálo moc pohromadě – zrzavá mlhovina… Komáří larvy jsem už viděla, tohle by muselo být dřívější stádium – jak vypadá? – nevím. Vyfotila bych, neměla jsem foťák :) Třeba si ho příště vezmu.
bolak: Rozumný být nemusíš. Komu jsi to slíbil. Kdyby se z toho vylíhly obří agresivní tečky, byl by toho plný rybník a život v něm by vyhynul – zbyla by jednolitá hnědá masa – takového cosi čokoládového :)
Jo, musím mrknout, co se teď líhne…

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

A nechystaj se mloci k útoku?

http://www.you­tube.com/watch?v=rpPy­IljG5qs

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

:) Pán z pojišťovny ztratil nakonec nervy, to já ne :), to já jsem připravena i na válku s mloky :) Už jsem prošla žáby – nezdá se, komáři taky ne, to není ono, tak jdu na ještěrky. Vůbec mi to přijde na líhnutí divný čas… Pokud tomu narostou zuby, je nejenom po mně, ale po celém Česku :D

před 4251 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek