Vašek123

Co se vám zamlouvá víc? Windows 8 nebo Windows 8.1

Hlasujte v anketě

Odpovědi
badisko

Windows 8

O5 chybi jina moznost v ankete …lepsi je 8 ..best je XP pak Windows 7 dalsi ⇒ linux (ubuntu a dalsi distribuce linuxove) pak dloooouho nic a visty.....
osobne nemusim …Mac..

Hamon

Windows 8.1

Ale čistě teoreticky, podle funkcí. Ještě jsem nenašel odvahu dlouhodobě zkoušet ani jedny z nich.

Jádrohlod

Windows 8

Doplňuji:
Verze 8,1 mi nadělala v PC pěknou paseku. Od nefunkční tiskárny , zle fungující programy a stále ještě občas něco nacházím. Fuj !!

Funna

Windows 8.1

no to je výběr…8 jsou obecně na dvě věci…takže mě se zamlouvá XP, pak 7, pak dlouho nic, kopka hnoje a 8.1, protože sice start je tam takový nijaký, ale aspoň je…

anonym

Windows 8

Doplňuji:
Ani jedno … bohužel tato možnost v anketě chybí.
Používám Windows 7 a možná i o něco častěji na notebooku Ubuntu Linux 13.10. Proti sedmičkám nevidím na windows 8 absolutně nic, kvůli čemu by mělo smysl poslat sedmičky do důchodu, narozdíl od osmiček sloučí W7 spolehlivě a bez problémů.

Jamal2

Windows 8.1

Poklička

Windows 8.1

bluehorse

Windows 8

Doplňuji:
Po aktualizaci w.8.1 mám v notebooku pěkný zmatek!!!

Ozzy21

Windows 8.1