annas

Co se vám vybaví, když uslyšíte slovo pouť?

Nejlepší odpověď
kapka

Hurá! Zábava, cukrová vata, kolotoč, opečené párky....

Chybí tu pouť coby putování za nějakým náboženským cílem. Protože jsem myslela, že budete chtít nějakou takovou odpověď. A ono ne. 😁 Samozřejmě, že každého napadnou kolotoče, nejlépe Matějská pouť. Já ji mám ráda a kdyby nebyly ceny za atrakce tak přehnané, tak bych tam s dětmi i pravidelně jezdila.

Další odpovědi
barnajka

Hurá! Zábava, cukrová vata, kolotoč, opečené párky....

…a při odchodu prázdný peněženky rodičů, zatímco děti mají plný kapsy všemožných cetek :))

anonym

Odevzdanost. Kvůli dětem to nějak přetrpím a doma se pak dám dohromady.

Připojuji se ke kapce, při spatření nadpisu a autorky jsem očekával duchovnější rozměr toho druhého významu.

GM

Vše výše popsané se mi vybaví dohromady.

Poutě nesnáším kvůli hluku a taky z jiných – osobních důvodů, které zde nebudu rozvádět. Mnoho let se mi dařilo se jim vyhýbat, ale od května mám vnoučka …

quentos

Pomoc! Řev, rachot, křik, smrad z opečených párků...

… a jelikož děti nemám, chodit tam zatím nemusím ;{)>

hanulka11

Vše výše popsané se mi vybaví dohromady.

dědapetr

Vše výše popsané se mi vybaví dohromady.

Bublinnka

Hurá! Zábava, cukrová vata, kolotoč, opečené párky....

anonym

Hurá! Zábava, cukrová vata, kolotoč, opečené párky....

Natee

Hurá! Zábava, cukrová vata, kolotoč, opečené párky....

Kerberus

Kapko, to mě nenapadlo. Máte pravdu, kdysi se pouť spoojovala se některým svatým … Díky. Příště už ale nebude …

led

Chýba mi tu ešte zvýšená policajná a zdravotná pohotovosť.

Kerberus

Inspirace z internetových stránek.