lenisek01234

Co se vám víc líbí Mp3 nebo Mp4? Vzhledově

Nejlepší odpověď
beer

No vzhledově rozhodně soubory mp4 a na poslech mp3, ale ty jsou nedívatelný )))
Nemyslíš náhodou přehrávače? Tak tam zase nejde ani tak o to jak se líbí, ale na co to chci.

Další odpovědi
Fyzik

Jako napsané? To první. Trojka působí tak lidsky, kulatě, čtyřka je hrozně technické číslo.

Jestli myslíš přehrávač? To se nedá srovnat.

RedC22

Nejhezčí je určitě MP5.

bubukaa

Vzdhledově je mi to jedno ale pokud už se chci na přehrávači dívat na filmy, videa, obrázky apd. radši si koupím mobil. Podle mě je Mp4 k ničemu, lepší Mp3 ale horší mobil.

huxa

formát? více se mi líbí MP3, video stahuji v avi, … ale rozhodně né v MP4

jestli přehrávače, tak mám rozhodně radši MP4, bohužel, před pár lety jsem se setkal s tím, že si učitelka myslela, že tím fotím :D (měl jsem v ní fotku bráchy a ukazoval jsem ji spolužákovy v hodině…) a ona chtěla, abych to hned vymazal :D což je taky problém, protože mi to jde jen přes PC a hold šedesátiletým lidem člověk jen tak nevysvětlí, že na tom neni foťák ;)

RyuzakiKate

Ani jedno, iPod u mě těžce ruluje :)