Co se vám promítne v hlavě těsně po probuzení?

Nejlepší odpověď
Lenjička

Hned jak se probudím, promítne se mi v hlavě, že mám vedle sebe snoubence a mohu se k němu přitulit, aniž bych musela otevřít oči 🙂

Další odpovědi
Rocker

Zase do práce…:-)))

kocickaaa

kolik je hodin ?

Angela2713

Jsem živá a zdravá,tak hurá si ten den užít..:-)

quentos

co je za den? (nikdy to zásadně nevím, a když přijdu do práce, je to to první, na co se ptám žáků před zápisem do třídnice ;{))>

Lenjičko, jen počkej za pár let, změní se to v „hergot, už zas je ten hroznej chlap vedle mě“ :{DD>