Jarosllav

Co se Vám líbí více Mariánské Lázně nebo Karlovy Vary?

Nejlepší odpověď
annas

Víc se mně líbí Mariánské Lázně, i když jsem tam byla jen 2×. Je to město v parku. Zpívající fontána .. Možná se tam ještě znova podívám.

Ale i Karlovy Vary mají něco do sebe. Záleží na tom, zda se zde člověk v lázních léčí nebo jen se rekreuje.

Dříve, než jsem „Mariánky“ navštívila, četla jsem Horníčkovu knihu Vyznání Mariánským lázním ..Jezdíval si sem dobíjet energii.
Kniha mě zaujalal Měla jsem p. Horníčka ráda, jeho humor, úvahy měly hloubku …

Další odpovědi
ivzez

Mně se líbí obě města, ale radši mám Marlánské Lázně
(Karlovy Vary mi více připomínají město).

Moc se mi líbí odpověď od Annas.
I já mám velice ráda Miroslava Horníčka. Znám jeho vztah k Mariánským
Lázním. V mládí, kdy jsem do „Mariánek“ jezdívala každé léto minimálně
na tři týdny, jsem tam pana Horníčka párkrát potkala. (Chtěla jsem si od něj
nechat podpsat knihu Mariánským Lázním v červnu a červnu v Mariánských Lázních, ale nikdy jsem si ho netroufla oslovit …)

Nikkol

Víc jsou mi sympatické Mariánské lázně. Není tam tak draho a tamním lidem rozumím.

anonym

Jednoznačně Mariánské lázně,

Doplňuji:
Jezdím tam už pravidelně 6let na akci:svatováclavské slavnosti,která se konala minulý týden,počasí super,krásné miniatury,spousta aktrakcí ,ke kterým jezdí lanovka a vyžití pro všechny kategorie v podzimním počasí.
Na ukázku pár fotek ze sobotní akce:http://tygr-53.rajce.idnes­.cz/Svatovaclav­ske_setkani_li­di_dobre_vule_M­.Lazne_Krakonos_27­.9.2014/

marci1

Mariánské lázně : lesy, parky, Zpívající fontána ap. 🙂