Niki098

Co se vám libí na klucích? Košile nebo trička?

Za mě jednoznačně vedou košile na tričku!! Sama je ráda takto nosím. ješte radši jsem když si vezme moje drahá polovička košili.

Odpovědi
Malvína

U mužů se mi košile na tričku nelíbí. Když už, tak pod nějakým stylovým, elegantním svetříkem. Trička samostatně i košile samostatně se mi líbí. Záleží na události. Košile musí být skvěle vyžehlená a triko jednoduché, nic přeplácaného.

Vercule

No, ten můj taky, ale musím říct, že na košile si teda potrpím i já sama :)

Kajolka

Mně osobně teda košile :) A mám štěstí, že můj chlap nosí jen košile :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.