zjentek

Co se to zase dělo ve vzdušném prostoru?

Včera jsem pohledem kolmo nahoru pozoroval, jak stíhačka doprovází dopravní letadlo. Nejprve ho asi doletěla (to jsem neviděl), pak ho podletěla, takhle letěli pěknej kus a pak přidala asi srovnala výšku a letěla dost popředu před letadlem. Mezitím přeletěla ještě jedna stíhačka z oprotisměru, ale neotočila. Stíhačky zanechávaly stopu, letoun ne. Bylo asi po sedmé večer, ale přesně nevím. Stál jsem v Ostravě Porubě.

Odpovědi
autacek

Asi spojenecká vojska, promenádují se nám tu jak za Hitlera.

Justin1

Mohl to být nějaký skutečný zásah nebo to taky mohlo být cvičení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.