dgfdgf

Co se to teď děje s Babišem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nic zvláštního, jen se ho někteří snaží potopit všemi prostředky. Myslím, že je v pohodě a jen se usmívá pod fousy. Bude premiér. Radši bych se ptal, co se to děje s naším MZákem.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

S Babišem asi nic, ale ostatní se můžou pos.at!:-) Snaží se jak můžou, ale asi jim to bude prd platný!

orestez

Bolí ho v krku. To má z nachlazení. Počkejme až co řekne lékař.

yuko

Nedavno se ozenil. 🙂

Muffz

Babiše se snaží vystrnadit od doby, co je v politice. Zkouší to všemi možnými způsoby a pořád jim to nevychází. Je to pro politiku nebezpečný člověk, protože má svou hlavu a nedá se uplatit jako Kalousek, Sobotka, Nečas, Gross aj. A v politice kdo je neuplatitelný, není chtěný, to už je známo dávno.

Pokud vše půjde, jak jít má, tak bude po volbách premiérem nejsilnější strany v ČR a bude rozhodovat převážně ANO a ne ČSSD jako doteď.

Strašně by mě zajímal výraz Kalouska, když vidí, že Babišovi pořád nikdo nic nemůže dokázat a podle mého nic nikdy nedokáže.

Altair-AC

Nic …pořád to bude zloděj, ale na Kalouska nemá.

Kryšpín

Má starosti jako Bakala, jak se co nejvíce věnovat občanům a dělat pro ně blaho do dalších let

zjentek

Krize středního věku. Nic neobvyklého.