štamgast

Co se to nachází za sklady v okolí obcí Jasenice a Hostašovice?

Screen: http://img3.i­mageshack.us/im­g3/4067/cotoje­.jpg
Při přiblížení jsou vidět rezavé střechy.
Doplňuji:
Barbakane, neumíte si napsat do hledání v mapách Hostašovice?

Odpovědi
anonym

Ať děláme co děláme ,nemůžeme si obrázek zvětšit!

honza19hk

moc velká výška na takové detaily abys zjistil co to je za sklady.
Ale vojenské by být neměly,to bych věděl.

Michálek1245

Dobrý den, jako těžko říct. To můžou být skladové montované haly prakticky na cokoliv. Mrkněte někam na Google Earth nebo prostě na Mapy nebo já nevím kam a zkuste to tam. Nebo vezměte auto a vyrazte si na výlet, jestli je to pro vás tak důležité. A to nemyslím samozřejmě nijak špatně. :)

www

Bolaku, přece pokud ty chceš něco vědět, měl bys dát takový odkaz, bychom jej mohli použít. A ne ještě drbat odpovídajícího !
Trochu slušnosti tě nenaučili?

www

Sorry, štamgaste patří.