roxy52

Co se to dává do oken za kytku,aby dovnitř nelétali komáři,ani mouchy ??

Nejlepší odpověď
www

Dávaly se muškáty, ale ti prevíti to stejně ignorovali 😁
Zkušenost

Další odpovědi
arygnoc

každý rok jedného dva komáry oběsím pro výstrahu a jeji mrtvolky vyvěsím do okna.

a mám klid.

;)

kdysi jsem skoušel mediální masáž (plakáty typu „komáry nechceme!“), ale to nezabralo.

anonym

roxy52, zkuste si koupit obyčejnou mátu,uvidíte a poznáte ten rozdíl.Praktikuji to nějaký ten pátek a nedám už penízky do ničeho jiného.Nebo si vyražte na výlet nasušte si vratič,dejte ho do plátěného pytlíčku a zavěste ho v pokoji.

Zdroj: http://www.kve­tenacr.cz/deta­il.asp?IDdeta­il=85

hanulka11

komárům se zdá poslední dobou nevadí nic, nejbezpečnější bude síť do okna

dědapetr

Prý pomáhá eukaliptus,nemám ověřené

jendahun

Nastříkám rámy a parapet trochou repelentu na komáry a klíšťata.Funguje to i na muchy.Když přece jenom něco vletí,odsaji to aku vysavačem a zacpu papírem.Příle­žitostně to vypustím sousedům.
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpomněl,že do chlévů se dávala kopretina vratič proti mouchám.

Rocker

My proti komárům zavíráme okno:-)

venkovan

Cihly na dobrou maltu, v horším případě elegantní, ale hustá síť.