zzzzz

Co se tady stalo???

Proč sem už někteří členové nechodí? Myslím třeba Očko. Přes léto jsem tu moc nebyla, neměla jsem čas, tak nevím co se stalo. Nedávno jsem postřehla otázku na téma, že dr.Axl požádal o zrušení profilu, pak ta otázka zmizela. Je to pravda? Co se tu stalo? Nějaký spor?

Omlouvám se za otázku, která působí jako chat, ale já se nemám kde jinde zeptat. Předem všem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
bolak

Chtěl jsem říct neprovokuj nebo je ještě přivoláš, a už je to tady :))

Za prvé Axl nepožádal Axl byl zabanován, a v tom je rozdíl. A to že sem někteří nechodí, tak u některých bys za to měla bejt spíš vděčná (viz tady paní podemnou). A nevěř tomu že tu třeba konkrétně tito dva nejsou. Jeden tu píše pod jiným nickem a druhá to tu sleduje jako ostříž, a nebo si myslíš že je to náhoda? Že opravdu NÁHODOU paní po týdnech nakoukla a NÁHODOU narazila na tento dotaz pár minut po té co byl vložen? :)))

A jinak, nejsme ve škole abychom tu museli pořád dokola trpět napomínání nějakého samozvaného hlídače přes morálku.

Další odpovědi
anonym

Po dvou týdnech jsem nakoukla jak to tu vypadá a náhodou narazila na tento dotaz. Nechodím sem ze stejného důvodu jako většina těch, kterým upadající úroveň poradny vadí. Není v tom nic osobního. Nehodlám se ale podílet na něčem tolik ostudném, co zde někteří „mistři zábavy“ z poradny udělali. Pokud je to jedno panu Štípkovi a adminovi, tak mně opravdu ne. Dávno mne už nebavilo napomínat ignoranty, aby se drželi v regulerních mezích. Nemám pocit, že je mým úkolem někoho dovychovávat.
Takže má omluva patří všem slušným uživatelům, kteří to ještě nevzdali.
Doplňuji:
Vidíš to zzzzz, potrefené husy (v tomto případě houser) se pokaždé ozvou. Zřejmě si je bolák dobře vědom dopadu kvality svých příspěvků na úroveň poradny. K tomu není naprosto zapotřebí něco dodávat. Rozebírat jeho chorobné závěry na téma náhody a mého hlídání odpovědí, to je další výplod jeho choré mysli. Proč mne takový balast ani nepřekvapuje, ani nezajímá? Zřejmě je to jinými zájmy, než abych měla potrřebu jej vytvářet nebo podporovat.

led

„Proč sem už někteří členové nechodí?“ Tomu sa hovorí prirodzený vývoj.
Tak, ako v reálnom živote sa to aj tu hýbe. Prichádzajú noví, odchádzajú starí, je tu prirodzený odchod i nútený odpad (BAN). Niektorí síce odišli navonok, ale prezliekli kabát a sú tu pod novým krycím menom, poznať ich podľa štylizácie, spôsobu reči a cieľov ich útokov.
„Co se tu stalo? Nějaký spor?“ žiaľ, je prirodzenou vlastnosťou „malého človeka“ (nezáleží na jeho fyzickej výške, či spoločenskom postavení), ak je v spoločnosti hľadať nielen spoločné téma, ale aj rozduchávať vášne
„…človek? Človek nie je ako zver, človek bojuje nielen pre život, ale a to najviac bolí, bojuje aj sám so sebou, aj keby sa mal pritom zničiť,…“
Nebudem preberať a prať „špinavé prádlo“ príčin odchodu, či nečinnosť jednotlivých užívateľov, to nie je ani v súlade s touto stránkou.
PS.
Správne by malo byť v motto tejto stránky:
„Odpovědi.cz = Odpovědi na téměř každou otázku“
bolo by to pravdivejšie.

bolak

ocko: bú

gagaga

ocko, vasi omluvu prijimam ..

gagaga

Bolak, to uz to tu jednou bylo. Nekdo ocko hledal po 3 tydnech ( to mela zlomenou ruku ) a ona taky napsala, ze zrovna nahodou nakoukla …:)
A opet plno slov o nicem ( jako ja ) :)

  • iv-

bolak

já se k tomu snad už ani nebudu vyjadřovat, ona ta otázka stejně brzo zmizí, ale je zajímavý že v google archívu je vidět jak jí postupně narůstalo skore za denní aktivitu, ono totiž když se přihlásíš, tak dostaneš za každý den boda, a za poslední 3 dny, když odečtu její odpovědi, tak dostala 3 body za denní aktivitu :)) a za těch 19 dnů co tu prý nebyla dostala 15 bodů :p

led

Nemusela tu naozaj byť, ešte stále je to skupina „darcov trafík“.
Tento problém máme aj v slovenskej verzii, u niektorých, napriek ich mlčaniu pozorujem veľkú bodovú aktivitu – vzájomnú.

briketka10

:D :D :D