Noemi

Co se stane v případě, že budu mít dvě brigády?

Zdravím, celoročně mám brigádu (DPP), kde jsem podepsala prohlášení k dani a zároveň jsem evidována na ÚP. K jakým změnám, pokud by nastaly, by došlo v případě, že bych chodila ještě na jednu brigádu?

Odpovědi
redy

Budeš utahanej.Jinak nemám páru 🙂

anonym

Budeš mít 2 brigády, budeš mít méně volného času, budeš unavená, budeš pracant, … Dokud nepřekročíš hranici výše čistého příjmu stanovenou ÚP, tak můžeš mít brigád nekonečně mnoho. Když limit překročíš, tak jen opustíš ÚP. Ovšem makat můžeš klidně v 10 brigádách… Znám spoustu lidí, kteřížto jedinci zastávali až 7 různých postů.

lexx

pokud to utáhneš fyzicky, psychicky a časově tak v klidu pokračuj…já se sotva došoupu na autobus domů natož abych někde otročil jak robot, ale…nejsem už nejmladší tak asi proto

ivzez

DPP jste ÚP oznámila a doložila?
Nahlásit budete muset i další DPP nebo DPČ.

Odměna z obou nesmí překročit polovinu minimální mzdy
(Součet obou odměn musí být pod 4.600 Kč měsíčně.)

Jakmile jeden měsíc částku překročíte, ÚP Vás vyřadí z evidence.

Luxx

budeš zedřený jak závit na šrubku :)