Syd

Co se stane se soubory MS office, když office úplně odinstaluju?

Až potom nainstaluju novej office, půjdou v něm otevřít (a hlavně budou existovat) soubory , který jsem vytvořila v tom starým? Myslim že jo, ale nejsem si jistá

Nejlepší odpověď
rynek878

ano,po instalaci nových MS office půjdou soubory normálně otevřít(pokud je nesmažete,tak se nikam neztratí)

Další odpovědi
anonym

Odinstalujete staré office

Pak nainstalujete nové ( OpenOffice, nebo MsOffice )

Vaše soubory/dokumen­ty/tabulky/pre­zentace zůstanou zachovány, proces odinstalace se jich ani nedotkne a půjdou otevřít v nově instalovaných of­fice

Martina S.

Jestliže jste do této doby používala MS Office 2003 a v nich jste vytvořila všechny soubory a teď si nainstalujete MS Office 2007 nebo 2010 tak vám některé soubory nepůjdou otevřít, ale prý se dá stahnout nějaký doplněk a potom už to jde, ale mě to nešlo.