KoLiPsE

Co se stane s tělem mazlíčka po zanechání na veterině?

Někteří lidé nemají zahradu, nebo z jiného důvodu nemohou pohřbít svého mazlíčka a zůstává jim tak jediná možnost, a to zanechat tělíčko na veterině. Co se s těly poté děje?

Nejlepší odpověď
Drap

Některé veteriny si je tam ani nenechají. Pokud ano, tak jdou biologickým do kafilérie.

Další odpovědi
zjentek

„Z jiného důvodu“? Nesmysl, vždy je možnost! Kdo mazlíka skutečně miloval, najde mu příhodné místečko v lese, kde „za ním“ může chodit.
Pokud páník je důchodce a řekněme, že je nějak nemohoucí kopat, tak požádá někoho mladšího z okolí. Vždy někdo pomůže, byť by to bylo za úplatu.
Od kanárka po kozu, vždy je možnost!
Podobné hrobíky vídávám často, jsou běžné a lesníci to nejspíše tolerují.

ReHu

Milovník mazlíčků se raději neptá.

Jiří Bohumil

Kafilerie. Ale jinak je lepší řešení, jak jej popsal zjentek. Ale to je už na těch „důvodech“. My už máme kolem sebe, na svých pozemcích, za cca 20 let min. 20 „mazlíčků“. Psy, kočky, ovečky, morčata, králíky, křečky, papoušky a dokonce i koně. Dcera je aktivní chovatel všeho možného a veterinářka.