Winnyjunior1

co se stane s prázdnou sklenicí v mrazáku po 30 minutách,máme to za DÚ a nejde nám mrazák,díky za všechny odpověďi

Doplňuji:
jde mi o to,jestli na ní budou kapky vody nebo tak něco?

Nejlepší odpověď
marijakes

Pokud ji vložíš suchou, nebudou na ní kapky, bude studená, ale po vyndání z mrazáku se na ní vysráží vzdušná vlhkost a bude ojíněná i se stékajímími kapkami. Pokud vložíš mokrou bude na ní jemná námraza, kapky pak na ní budou až ji vyndáš z mrazáku, to roztaje ta námraza a zároveń se vysráží vzdušná vlhkost.

Další odpovědi
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-pospicha-co-se-stane-s-prazdnou-sklenici-vody-za-30-minut-v-mrazaku

hanulka11

proč si uzavřela první otázku a vkládáš novou ,vše si mohla psát do diskuze v první otázce

Alesh

bude studená jako prase 🙂

anonym

Někdo měl napilno smazat mou odpověď, ale slíbila jsem ti stejně odpovědět do diskuze. Takže po vyndání z mrazáku (po 30 minutách) se sklenice v pokojové teplotě ojíní. To je celé, žádné kapky. Nic jiného.